Referencie

Čo o nás povedali naši klienti:

Ďakujem Vám za Váš seriózny prístup a profesionálne jednanie. Pomohli ste mi vyriešiť moju situáciu s nehnuteľnosťami, v ktorej som bol uviaznutý niekoľlko rokov. D.D.

Som s Vami veľmi spokojný. Môj projekt bol uviaznutý niekoľlko rokov a Vy ste zistili prečo, nastavili ho a predali za pol roka polovicu. Ďakujem Vám za Vaš osobný prístup, nekonečnú trpezlivosť a vysokú profesionalitu. M.L.

Som nesmierne prekvapená s Vaším prístupom a profesionálnym jednaním. Presne takto si to predstavujem. L.R.

Dokážete si vypočuť moju predstavu a ponúknuť mi vhodnú nehnuteľnosť.  Neviem ako to robíte, ale robíte to dobre. P.Z.

Ja som len spomenul, že by som sa chcel presťahovať do väčšieho bytu a za 2 týždne som v ňom aj býval. 5 rokov som o tom len rozprával a Vy ste dokázali zrealizovať to, o čom som sníval. Viem, že Vaša práca nie je len o predaji. Nevedel som sa sám rozhýbať. Vôbec ste to nehodnotili, ale s obrovským porozumením mi pomohli naplniť môj sen. Som Vám nesmierne vďačný. Môj nový väčší byt si užívam naplno. J.M.

Aj napriek tomu, že je to už dávno, čo som od Vás kúpil byt, veľmi si vážim, že Vám môžem kedykoľvek zavolať a poradiť sa, keď s rodinou vymyslíme, kam by sme sa chceli presťahovať.  V.A.

Veľmi som sa bál predať byt cez realitnú kanceláriu, ale Vás som dostal na doporučenie a už na prvom stretnutí som vedel, že Vám môžem dôverovať a tak sa aj stalo. Nie len, že ste mi predali výhodne môj byt, ale pomohli ste mi nájsť aj náš vysnívaný. Sme v ňom veľmi šťastní. Ďakujeme. P.K.